MASKY
Jak jste si někteří všimli, nebyla spuštěna žádná předprodej

a jediná možnost jak získat slevu na vstupném je přijít v masce nebo kostýmu.

 

Přesněji tedy:

vstup v masce: 250 Kč / 9 €

vstup bez masky: 299 Kč / 11 €

 

Pravidla pro získání slevy na vstupném:
Protože hodně z vás tvrdí, že jste masky sami o sobě, musíme dát nějaká pravidla, ať se u vstupu s našimi milými děvčaty nehádáte, zda máte nebo nemáte masku. Maska je kulturní předmět, jímž si člověk maskuje či zakrývá obličej nebo jeho část. Maska tak zakrývá totožnost svého nositele a zpravidla předstírá nebo propůjčuje nějakou jinou. Protože nám jde především o atmosféru, není nutno mít vždy a jen masku. Slevu na vstupném bude mít i každý kdo přijde v jakémkoliv rozpoznatelném kostýmu. Vždy však platí, že kostým nebo maska bude skrývat vaši totožnost.


Příklad.: Přijdete-li jako black metalista v triku s black metalovou kapelou a řeknete, že jdete za black metalistu, snížený vstup nemáte. Přijdete-li ale s celým stylově nalíčeným obličejem, s hřeby a black metalovým oděvem, slevu na vstupném máte.

Rádi bychom ovšem, aby se vaše fantazie nijak neomezovala, přijďte klidně jako bílé paní, duchové, mrtvoly, skřeti, kovbojové nebo jako popeláři. P.S. V případě popeláře prosím neberte sebou do klubu odpadky.

 

PROGRAM / MASKY / TOMBOLA / FESTIVALOVÉ TAXI / KLUB / KONTAKT

Potřebujete trika, mikiny nebo jiný MERCH? Vše co hledáte najdete na www.crystalprod.cz!