T-Shop nabízí

CZECH DEATH FEST
"Festival Shorts 2015"

Novinky

Dokončena nová sekce - PLACKY
15.07.2014

V současnosti nabízíme pořád více druhů placek, těší se totiž mimořádné popularitě. Kromě kulatých, obdélníkových nebo oválných klasických SPÍNACÍCH ŠPENDLÍKŮ mnoha rozměrů v naší nabídce najdete také atypické produkty. Jedná se například o button jako OTVÍRÁK, MAGNET, PŘÍVĚŠEK, ZRCÁTKO a jiné. Dodáváme rovněž různé příslušenství a rádi vám buttony zabalíme dle vašeho přání. Na všechny buttony se podívejte ZDE.

Dokončena nová sekce - SAMOLEPKY
15.07.2014

Samolepky jsou nezbytná a hlavně jednoduchá, efektivní a levná součást reklamy. Nabízíme nejen klasické PAPÍROVÉ SAMOLEPKY, ale také PLASTOVÉ nebo samolepky na sklo auta, případně kompletní POLEPY AUTOMOBILŮ. V neposlední řadě také nabízíme POLEPY VÝLOH, STĚN nebo PODLAH. Samozřejmostí jsou také vykrajované samolepky do tvaru jaký si sami zvolíte. Detaily k této nově dokončené sekci ZDE.

Dokončena nová sekce - TISKOVINY
15.07.2014

V oblasti tiskovin pro vás můžeme přichystat prakticky cokoliv si budete přát. Nabízíme výrobu BOOKLETŮ A DIGIPACKŮ, tisk výlepových i propagačních PLAKÁTŮ, zhotovení LETÁKŮ, VIZITEK, KALENDÁŘÍKŮ, KALENDÁŘŮ, SAMOLEPEK, výrobu KATALOGŮ nebo ČASOPISŮ a mnoho dalšího. Mezi naše automatické služby patří i poradenství a korektura grafiky v případě, že si nejste jisti svými tiskovými podklady. Pro více informací se podívejte do zbusu nové sekce ZDE.

Změna názvu společnosti
05.03.2014

POZOR od 1.3.2014 se mění naše společnost na
Crystal Productions Merchandise Factory s.r.o.!


Poštovní a fakturační adresa:
Nad Terasou 1642/2a, 736 01 Havířov – Podlesí
IČO: 02585481  DIČ: CZ02585481

Naše nové číšlo účtu: 107-6552600247/0100
Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajský soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 58118.

Nové produkty, barvy i střihy od GILDAN
05.03.2014

Letos vám nabízíme novou kolekci stále populárnějšího textilu kanadské značky GILDAN. Celkem jsme přidali 12 produktů, které zaujmou nejen netradiční a hlavně snad vůbec nejrozsáhlejší barevností. Doporučujeme prozkoumat nejen pánská a dámská trika, ale i polokošile nebo mikiny. Pro kompletní nabídku vybírejte z katalogu ZDE.

 
Dokončena nová sekce - HUDEBNÍ NOSIČE
30.08.2013

Doba VINYLŮ se vrací a nejen ty vám nabízíme v naší nově dokončené sekci HUDEBNÍ NOSIČE. VINYLY vyrábíme již od 50ks, CD lisujeme od 300ks. Pro menší náklady nabízíme kvalitní vypalování včetně plnobarevného potisku disku. Dále nabízíme mini CD, CD jako vizitku, DVD 5/9/10, miniDVD a další produkty. V naši nabídce nechybí ani speciality jako tvarovaná CD, aromatická CD nebo CD s brailovým písmem. V případě zájmu o Blue-Ray disk nás neváhejte kontaktovat. Vše podstatné již v nové sekci najdete ZDE

Dokončena nová sekce - DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY
30.07.2013

Potřebujete-li pro někoho dárek nebo potěšit jen sebe, žádný problém. Od jednoho kusu, mnohdy dokonce na počkání na naší prodejně, lze pořídit prakticky cokoliv a to za velmi příjemné ceny! Vybírejte od triček přes peněženky, polštáře, spodní prádlo, keramiku, hodiny až po bryndáky pro vaše nejmenší - cokoliv vás napadne. Nabídku budeme neustále rozšiřovat. Více v sekci DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY.

Velké potisky!
14.06.2013

Jako jedna z mála firem na světě Vám nabízíme obrovské potisky na váš textil, a to do 50 x 70 cm!

Pokud se chcete pochlubit svým motivem v největší velikosti, je tento tisk tou správnou volbou pro vás! Cena tisku i s tričkem se pohybuje od 80 korun! Doporučené množství objednávaného zboží je od 30 kusů!

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám třeba na e-mail:kontakt@crystalprod.cz.

Teď už si dovolí mít vlastní trsátko každý muzikant !
04.03.2013

Na měsíc březen jsme pro Vás připravili speciální akci, která vás zaručeně potěší!


Pokud máte kapelu nebo jste muzikant, určitě vás bude zajímat náš potisk kytarových trsátek! S novými cenami a odběrem od 100 kusů je to pro vás jasná volba. Objednávky a Vaše dotazy posílejte na e-mail: press@crystalprod.cz

Ceny trsátek již od 5.30Kč za kus!!! Veškeré info najdete zde.
 

Chybí vám nějaký vánoční dárek? Chcete být originální? Pomůžeme vám!
05.12.2012

Nestíháte? Nemůžete přijít na nic co by vaše drahé potěšilo? Od toho jsme tady my :-). Vložte svůj motiv, fotku, nápad na cokoliv z naší speciální nabídky DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ! Vše od jednoho kusu, nebojte se zeptat na cenu!

Mezi oblíbené dárky patří hrnky, puzzle, pokladničky, pivní krygle, zástěry, polštáře a mnoho dašího. Stačí se podívat, dárek vám bude včas doručen až domů. Pro inspiraci mrkněte do GALERIE!

Jakékoliv otázky rádi odpovíme na kontakt@crystalprod.cz.


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt