T-Shop nabízí

FLESHLESS
"Logo (F)"

Trsátka - info

 

INFO:

Vyberte si svou oblíbenou tloušťku trsátek a TVAR! Samozřejmostí je i barva trsátek či BARVA POTISKU. Barvy Potisku: černý, bílý, červený, modrý, růžový, plnobarevný potisk

 

Na požádání pošleme vzorky! Zajímá vás cena? Napište nám!
Jste našimi dlouhodobými zákazníky? PRO NAŠE PARTNERY A SPOLUPRACUJÍCÍ KAPELY SLEVA! ZEPTEJTE SE!

Info na: press@crystalprod.cz 

 

TYPY TRSÁTEK:

KLASIK

Nejběžnější tvar trsátka používaný mnoha muzikanty. Důležitým faktorem je však tloušťka trsátka, která ovlivňuje i samotnou hru na kytaru. Výběr je opravdu široký, vybrat si můžete mezi černými, bílými, barevnými a perleťovými variantami trsátek. Mějte však na paměti že musíte zohlednit i barvu potisku!

 

JAZZ

Trsátko nejen pro JAZZové hudebníky.  Jasná volba pro všechny, kteří potřebují hrát rychle a přesně. Trsátko je o něco menší než tvar KLASIK, proto buďte opatrní při volbě motivu. Nepřehlédněte že u tohoto tvaru je omezená volba barvy POTISKU!

 

JUMBO JAZZ

Jak už název napovídá,jedná se o větší variantu JAZZového trsátka, které je o něco menší než trsátko klasické. Tato verze je přibližně stejně velká jako tvar KLASIK. Vybírat můžete mezi černými a barevnými trsátky s černým potiskem!

 

TRIANGLE

Trochu méně rozšířená varianta trsátek, nicméně pokud chcete při hraní na kytaru objevit nové finty a triky a sedne právě i vám!Široký výběr barev a hrubostí je už třešničkou na dortu:)

 

DRUHY POTISKU:

Jednostranný potisk

Z výběru barev potisku si vyberete barvu,kterou vám trsátka z jedné strany potiskneme. Potisk je kvalitní a dobře čitelný. Obrázek musí být poslán ve formátu jpeg, png nebo psd a to černobílý! Více v sekci SPECIFIKACE.

Barvy Potisku: Černý, Bílý, Červený, Modrý, Růžový
MINIMÁLNÍ POČET :100 ks!
Cena se vždy mění v množství objednaných kusů. Na vyžádání vám pošleme ceny pro 100, 200, 400, 600, 800,1000 kusů. Pokud máte zájem o více trsátek, pošleme vám individuální kalkulaci.

 

Oboustranný potisk

Z výběru barev potisku si vyberete barvu,kterou vám trsátka z obou stran potiskneme. Potisk je kvalitní a dobře čitelný. Obrázek musí být poslán ve formátu jpeg, png nebo psd a to černobílý! Více v sekci SPECIFIKACE.

Barvy Potisku: Černý, Bílý, Červený, Modrý, Růžový
MINIMÁLNÍ POČET :100 ks!

Cena se vždy mění v množství objednaných kusů. Na vyžádání vám pošleme ceny pro 100, 200, 400, 600, 800, 1000 kusů. Pokud máte zájem o více trsátek, pošleme vám individuální kalkulaci.

 

Plnobarevný potisk

Jednostraný nebo oboustranný potisk lze realizovat od 800ks výše. Napište si pro kalkulaci na vámi zvolený počet trsátek!


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt