T-Shop nabízí

ROMPEPROP
"Menstrual Stomphulk (M)"

Reklamní předměty - druhy

Příležitostí, k jakým můžete darovat reklamní předmět je velké množství. V následujícím textu vás s několika seznámíme. Určitě vás překvapí, kolik je možností, jak reklamními předměty můžete propagovat svoji firmu nebo značku.

 

Rozdávací reklamní předměty:

Rozdávací předměty jsou označením pro širokou škálu drobného zboží, určeného pro rozdávání při nejrůznějších příležitostech. Jde o levnější reklamní předměty typu kuličkových per, odznaků, samolepek nebo škrabek na auto, u kterých je důležité co nejmasovější rozšíření mezi širokou veřejnost.

 

Promotion reklamní předměty:

Promotion předměty nejčastěji používáme při zavádění nového výrobku na trh. Jejich funkce spočívá v upoutání pozornosti zákazníka a v motivování ke koupi nového výrobku.

 

Reklamní dárky:

Reklamní dárky jsou jednoduše řečeno veškeré drobnější dárkové předměty, kterými klientovi nebo zákazníkovi děkujeme za jeho zájem. Reklamním dárkem tak může být velké množství předmětů, vybavených Vašim logem a souvisejících s Vaší činností.

 

Reklamní dárky pro návštěvníky:

Dárky pro návštěvníky mohou připomínat rozdávací předměty, avšak vždy obsahují jedinečné poselství dané firmy. Typicky jde například o klíčenku s logem a kontaktními údaji, která charakterizuje obchodní činnost firmy, a která se rozdává návštěvníkům stánku na veletrhu nebo výstavě.

 

Reklamní dárky pro spolupracovníky:

Reklamní dárky pro spolupracovníky prokazatelně zlepšují vztahy na pracovištích a fungují jako přirozený a milý způsob jejich odměňování. Mezi dárky pro spolupracovníky řadíme celou paletu zboží, od hodinek, přes elektroniku, až po sportovní potřeby.

 

Omluvné reklamní dárky:

Omluvit se občas potřebuje každý. K omluvě je vhodné připojit malý dárek, který dotyčného přesvědčí, že Vám na něm opravdu záleží. Mezi omluvné dárky obvykle patří psací soupravy nebo dárkové kazety různého zboží.

 

Manažerské reklamní dárky:

Manažerské dárky jsou určeny pro nejvyšší vedení společností. Manažerské dárky nemusíme vybavovat firemním logem nebo jiným reklamním sdělením a předáváme je samotné, případně v dárkovém balení. Mezi oblíbené manažerské dárky patří luxusní psací potřeby, kufříky nebo kvalitní hodinky.

 

Výroční reklamní dárky:

Rozdávací předměty jsou označením pro širokou škálu drobného zboží, určeného pro rozdávání při nejrůznějších příležitostech. Jde o levnější reklamní předměty typu kuličkových per, odznaků, samo-lepek nebo škrabek na auto, u kterých je důležité co nejmasovější rozšíření mezi širokou veřejnost.

 

Prémiové reklamní předměty:

Mezi prémiové předměty řadíme veškeré dárkové a reklamní předměty, vyrobené na míru konkrétní akci. Prémiové předměty obdrží Váš zákazník či klient jako předem stanovenou odměnu. Může se jednat například o dárek za nákup nad určitou sumu a podobně.

 

Aktivizační reklamní předměty:

Aktivizační reklamní předměty jsou oblíbeným způsobem, jak motivovat zákazníka ke koupi. Zákazník tak například získá kancelářské hodiny při koupi psacího stolu a je tak motivován ke koupi právě Vašeho zboží.

 

Soutěžní a sponzorské reklamní předměty:

Soutěžní a sponzorské reklamní předměty jsou nezbytnou součástí firemní výbavy při všech akcích, kterých se firma účastní, a na kterých se podílí. Reklamní trička, balónky a podobné drobnosti s firemním logem jsou mezi diváky a návštěvníky oblíbené a posilují známost firmy i značky.

 

Samozaplatitelné reklamní předměty:

Samozaplatitelné předměty naleznou uplatnění pouze u známých a oblíbených značek. Tyto značky jsou natolik populární, že si lidé jejich reklamní předměty sami kupují a používají.

 

Reklamní přílohy k mailingu:

Dobrým způsobem, jak zaujmout a ozvláštnit Vaše rozesílky, jsou drobné dárky. Ať už jde o samolepku, drobnou hračku, nebo odznak, dárek navíc vždy potěší.

 

Nenašli jste v našem katalogu co právě hledáte? Stačí nás kontaktovat na kontakt@crystalprod.cz. Najdeme pro vás u našich partnerů prodávajících nekonečně množství dalších reklamních předmětů, přesně to co potřebujete, navíc za jedinečné ceny! V neposlední řadě se podívejte do sekce DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, kde najdete možná právě přesně to co hledáte.


Domů  |  Novinky  |  FAQ  |  Rychlá objednávka  |  Mapa stránek  |  Kontakt